п'ятниця, 7 квітня, 2017, 20:13 Політика
Ємець розповів, хто із міністрів має піти у відставку

Підсумовуючи роботу уряду, перш за все варто проаналізувати роботу кожного із міністерств. Однозначно, деякі міністри працюють добре, проте, першим у відставку має піти очільник Міненерго – Насалик.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі« (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30 на телеканалі ZIK) висловив народний депутат Леонід Ємець («Народний фронт»).

«Уряд – досить системна структура. Однозначно, прем’єр-міністр організовує його основну роботу. Проте, перш ніж говорити про підсумки роботи уряду, варто згадати і про міністерства. Адже перед кожним міністром уряд ставив конкретні стратегічні завдання»,– каже Леонід Ємець.

На його переконання, нинішню роботу міністерств характеризують по різному. До окремих лунають схвальні відгуки, натомість, керівників інших – просять піти у відставку. Зокрема, найуспішнішими міністрами нині вважаються: Уляна Супрун, Олександр Данилюк, Павло Петренко, Лілія Гриневич та Володимир Омелян.

«Це говорить проте, що робота в міністерстві, яке вони очолюють оцінюватиметься високо. Натомість, під деякими керівниками міністерств таки може похитнуся крісло. Однозначно, має піти у відставку очільник Міністерства енергетики – Насалик та усі пов’язані з ним особи, які брали участь у впровадження абонплати за газ для населення»,– додає нардеп.

Він переконує, що введення абонплати за газ – суперечить принципам економіки. За словами Леоніда Ємця, прийнятий НКРЕКП закон – далекий від того, що вимагає МВФ.

«Більше того, якщо прийняття такого рішення було комусь вигідне, то тут вже йде мова про злочинну змову. Тоді говоритимемо не лише про відставку, а й про кримінальну відповідальність. Однозначно, МВФ вимагає від України введення абонплати за газ. Натомість, вона вже сьогодні є у наших платіжках. Проте, те що хоче зробити НКРЕКП – виділити її та нахабно заробити на цьому додаткові гроші. Адже, людина яка не користується газом, теж платитиме за мережі. Це суперечить усім принципам здорового глузду. Тому незрозуміло чому, коли вся влада проти, а НКРЕКП разом із Міністерством енергетики придумали таке нововведення. Однозначно, таке ганебне рішення треба відмінити, а винних – покарати»,– додає Леонід Ємець.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-12-15 18:33 :54