Новини » Економіка 7 квітня, 2017, 22:05
Віталій Скоцик: Більш як 30 років в Україні не проводили якісну оцінку земель

Незважаючи на колосальні земельні ресурси, в Україні й досі немає якісного земельного банку. Також, ще із 1986 року, не проведена якісна оцінка усіх українських земель.

Про це розповів голова Аграрної партії України Віталій Скоцик у прямому ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00 – 11:00, 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:30) на телеканалі ZIK.

«Якщо пригадати коаліційну угоду, яка була підписана в листопаді 2014 року, то там прописані 12 кроків до завершення ефективної земельної реформи. Однак, сьогодні виконані тільки 3 пункти, натомість 9 основних ніхто й не починав робити», – наголосив Скоцик.

Найбільші ризики із земельним питанням, продовжує політик, полягають у тому, що в Україні досі не провели інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення, не наповнили земельний кадастр, а також не зробили розмежування земель між приватною, комунальною і державною власністю.

«Сьогодні ніхто ні в аграрному виробництві, ні в українському суспільстві не вірить, що після впровадження вільного ринку землі ті люди, які працюють на землі, реально будуть мати можливість придбати її. Адже згідно офіційній статистиці, 96% українців, які працюють на землі, не мають коштів щоб її придбати. Хто ж у цьому випадку тоді матиме можливість купити цю землю? Це будуть саме ті люди, які за 25 років незалежності вивели з України сотні мільярдів доларів, а тепер матимуть можливість вкласти їх у вигідну справу. Адже що сьогодні в державі можна купляти за безцінь, але високоліквідно? Саме українську землю!», – наголосив голова аграрної партії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-24 08:02 :57