Новини » Політика 7 квітня, 2017, 22:14
Матіос: Я «білу рукавичку» «Укроборонпрому» приймаю

Цієї п'ятниці представники військової прокуратури провели виїмку документів в «Укроборонпромі»

Про таке заявив Анатолій Матіос, головний військовий прокурор України, у програмі FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко (в ефірі 19:30-20:30), коментуючи критику «Укроборонпрому» на адресу військової прокуратури про 70 звернень, на які так і не отримали відповіді.

Пан Матіос відзначив, що керівника «Укроборонпрому», який на нього скаржився, «часто нема на роботі».

Також головний військовий прокурор України заявив, що приймає виклик «Укроборонпрому».

«От я скажу коротко і ясно. Я думаю, що мене подивляться. Я не люблю, коли підміняють поняття з хворої голови на здорову. Достеменно обіцяю, що буде все, що не задовольняло «Укроборонпром», у моїй роботі. Невдовзі. Я прийняв цю рукавичку», – заявив головний військовий прокурор України.

Також Анатолій Матіос поскаржився на складність роботи з економічними злочинами. «Що таке склад економічного злочину – свідчення осіб, документи, експертиза і долучити речові докази. Інших джерел немає», – констатував головний військовий прокурор.

Анатолій Матіос прокоментував винесення вироку екс-директору Львівського бронетанкового заводу. «Є вирок – він повністю відшкодував всі завдані збитки, вніс в касу підприємства. Вдома виявили більше грошей, ніж йому інкримінувалося. Але ми не можемо знати усе, доводимо тільки те, де можемо зібрати докази.

За тими звинуваченнями він і засуджений. Ми не погодилися з цим, і подали апеляцію. Він відсидів рік у СІЗО. Із врахуванням закону Савченко він вважається таким, що відбув покарання», –  додав Матіос.

Ведуча зауважила, що прокурор у цій справі спершу просив негайного покарання, а згодом змінив вимогу на відтермінування покарання для екс-директора заводу. Відтак Анатолій Матіос пообіцяв Тетяні Даниленко передивитись матеріали справи.

Також військовий прокурор додав, що саме сьогодні працівники віськової прокуратури провели обшуки та виїмку документів в «Укроборонпромі», пообіцявши ведучій довести цю справу до завершення.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-05-25 22:25 :56