Новини » Суспільство

Лонгрід ІА ZIK переміг у конкурсі «Енергетики для громади Львівщини»

Матеріал журналістів Інформаційної агенції ZIK про сонячні і вітрові електростанції став переможцем у конкурсі «Енергетики для громади Львівщини», який був організований ПАТ «Львівобленерго» спільно з Львівською обласною організацією НСЖУ та факультетом журналістики ЛНУ ім. Івана Франка.

Церемонія нагородження відбулася у спілці журналістів сьогодні, 7 квітня.

Друге місце в конкурсі зайняла магістрантка факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, журналіст ІА «Варіанти» Наталія Антонишин із матеріалом «Світло в кінці Львова».

А третє місце розділили Ольга Матейчик (сюжет для ТРК «Львів» про гнізда для лелек) і студент факультету журналістики ЛНУ ім. Івана Франка, журналіст ІА «Варіанти» Руслан Бокало (дрон-відео «Львівобленерго зустрічає приліт лелек»).

Як зазначила керівник відділу корпоративних зв’язків ПАТ «Львівобленерго» Галина Роспопа, метою цього конкурсу було мотивувати медійників більше писати на таку важливу для держави тему як енергетика, а також більш глибоко і фахово вивчати ці питання. Загалом організатори отримали від представників ЗМІ близько двох десятків робіт. Переможців визначало незалежне журі, до якого ввійшли знані у Львові журналісти.

«Я дуже рада, що в нас така талановита молодь працює в журналістиці. Тож співчуваю членам журі, які, напевно, мали складну проблему з визначенням переможців», – зазначила заступник директора з управління персоналом та тарифної політики ПАТ «Львівобленерго» Тетяна Козловська.

Текст для спецпроекту «Мисливці за вітром і сонцем. Першопрохідці альтернативної енергетики у Західній Україні», який посів перше місце у конкурсі, підготувала журналістка ІА ZIK Тетяна Штифурко. Фото, відео, інфографікою і версткою займався Роман Балук.

У їхньому матеріалі розповідається про перші проекти вітрової і сонячної енергетики у Львівській області, при чому як про великі промислові об’єкти, так і про успішні приклади створення мініелектростанцій на дахах приватних будинків. Журналісти показали, які перспективи цієї галузі та яке її значення для екології і для економіки України.

Нагадаємо, раніше цей же спецпроект Інформаційної агенції ZIK про альтернативні джерела енергії став переможцем конкурсу ООН для журналістів «Цілі сталого розвитку» у номінації «Зелене довкілля та екологічно безпечна Україна».

Loading...