Новини » Події 6 квітня, 2017, 12:15
В Україні тимчасово зупинили роботу кілька ТЕС
Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY/Архівне фото
Фото: ZIK/EPA/ROMAN PILIPEY/Архівне фото

Сьогодні, 6 квітня, тимчасово припинили роботу одразу три теплоелектростанції (ТЕС) – Придніпровська, Трипільська, Зміївська. 11 квітня до них додадуть і Криворізьку. Та експерти запевняють – все під контролем.

Про це повідомляє DW.

Усі теплоелектростанції працюють на антрацитових марках вугілля, поклади якого в Україні є на Донбасі, який наразі під блокадою. В «Укренерго» переконують, що ситуація повністю контролюється.

За словами голови «Укренерго» Всеволода Ковальчука, зупинка роботи у Придніпровській та Трипільській ТЕС відбулась у робочому режимі. Служби дотримуються графіку навантажень енергосистеми, що дозволяє мінімізувати втрати під час відключення.

«Аналогічна ситуація відбувається на Зміївській та Криворізькій ТЕС, які працюють на вугіллі антрацитової групи. Ці станції також технологічно готові до припинення генерації електроенергії», – зазначив пан Ковальчук на своїй сторінці у Facebooк.

Він додав, що наразі Об’єднана енергосистема працює в стабільному режимі. Пікові навантаження вдається покривати завдяки вугіллю газової групи та ГЕС і ГАЕС. А період простою дозволить накопичити вугілля на літо та зробити ремонт.

В разі екстреної ситуації усі ТЕС відновлять роботу.

Додамо, з 21 березня припинила працювати Слов’янська теплоелектростанція.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-04-21 17:11 :46