Новини » Суспільство 72

У 2016 році на українські екрани вийшло 30 вітчизняних фільмів

У 2016 році в прокат вийшли тридцять фільмів українського виробництва, це майже наполовину більше, ніж три роки тому.

Про це під час прес-конференції заявила художній керівник Гільдії незалежного кіно (ГНКУ) Вільгельміна Меттель, – повідомляє comments.ua.

«Можна з повною упевненістю сказати, що українське кіно впевнено розвивається і заповнює свою нішу. Наприклад, у 2013 році на екрани українських кінотеатрів вийшло всього 12 вітчизняних фільмів. Погодьтеся, це дуже мало. У 2014-му -16, в 2015-м – 24. А в 2016-му вийшло цілих 30. Це великий прогрес», – зазначила Меттель.

Вона пояснила, що українські телеглядачі не звертали увагу на українське кіно, оскільки воно не витримувало конкуренції. Зараз, вважає Меттель, «українське кіно виходить на новий рівень».

Художній керівник ГНКУ також нагадала, що у травні гільдія організовує прокат першого українського науково-фантастичного трилера «Мислителі» в кінотеатрах восьми областей України. До речі, Меттель є виконавцем однієї з ролей у цій картині.

Як раніше повідомляли «Коментарі», на престижному міжнародному конкурсі Берлінале-2017, що пройшов у лютому Україну представляла документальна стрічка «Школа №3», яка отримала гран-прі у конкурсній програмі Generation 14plu.

Loading...
Loading...
Loading...