Новини » Політика 6 квітня, 2017, 17:57
МРЕВ на колесах – Львівщина першою розпочала надання мобільних сервісних послуг МВС
Мобільний сервісний центр МВС. Фото: ZIK
Мобільний сервісний центр МВС. Фото: ZIK

Сьогодні, 6 квітня, у місті Кам’янка-Бузька Львівської області презентували мобільний сервісний центр МВС – пересувний мікроавтобус, який спеціально переобладнаний для надання відповідних послуг.

Про це повідомляє кореспондент IA ZIK.

Два адміністратори за допомогою комп’ютерів, фотокамер і іншої техніки відтепер можуть надавати мешканцям Львівщини, котрі живуть у віддалених районах, найпопулярніші послуги, що виконували колишні МРЕВ. Серед них – реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність судимостей. За роботою адміністраторів спостерігає експерт, який також проводитиме експертизу транспортних засобів, коли така потрібна.

Обслуговування громадян не перевищує стандартів для стаціонарних центрів – наприклад, 20-30 хвилин на обмін посвідчення водія, яке друкується прямо на місці, адже мобільний центр обладнано для цього спеціальним принтером та технічними засобами, з усіма ступенями захисту. Як стверджує прес-служба Львівської ОДА, аналогів таким центрам немає у Європі.

У Львівській області першими районами, куди почав курсувати мобільний сервісний центр МВС, стали Кам’янка-Бузька та Сколе, та незабаром такий сервісний центр має охопити всю Львівщину.

Першим, хто протестував роботу центру, став заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук разом із головою Львівської ОДА Олегом Синюткою. Зокрема, показово оновив свої права голова ОДА Олег Синютка.

«Львівщина стала першою серед областей України, яка розпочала надання послуги через мобільні пересувні сервісні центри. У межах 5-10 хвилин, маючи медичну довідку, можна за 206 гривень поміняти старі водійські права на нове посвідчення водія міжнародного взірця, яким можна користуватися під час подорожі країнами Європи та отримувати в оренду автомобілі, користуючись лізинговими послугами. Важливо, що користувачі такого сервісного центру можуть отримати реєстрацію транспортних засобів. Я на власному досвіді переконався, як швидко і якісно можна це зробити. Ми намагаємося створимо комфорт для всіх наших мешканців», – розповів Олег Синютка.

Заступник міністра економічного розвитку та торгівлі України Михайло Тітарчук додав, що у березні 20 мобільних сервісних центрів МВС роз’їхалися в усі регіони країни. У такий спосіб державний сервіс стає доступнішим для людей. Центри оснащені електронними чергами, зручними інформаційними системами, планшетами для оцінки якості обслуговування.

Працює центр на запит від місцевих органів виконавчої влади. Коли назбирується близько 20 запитів від громадян, то мобільний центр вирушає у вказане місце.

Знайти інформацію про потрібні документи, графік роботи та інтерактивну карту маршрутів можна на сайті Головного сервісного центру МВС hsc.gov.ua у розділі «Мобільні СЦ». Отримати ж консультацію можна за номером (044) 290-18-99.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 16:02 :14