Новини » Київ 6 квітня, 2017, 13:51
Київрада заборонила голосувати за петиції із е-мейлів російських доменів

Заступник голови міськради Володимир Прокопів доручив заборонити користуватися російськими поштовими скриньками під час голосування за петицію. Таким чином, пояснює він, хоче уникнути фальсифікацій із голосами.

Про це повідомляє «Український тиждень» з посиланням на прес-службу Київської міськради.

До переліку заборонених поштових адрес увійдуть: @mail.ru, @list.ru, @bk.ru, @inbox.ru. За його словами, потреба в цьому є, адже з цих доменів найчастіше намагалися сфальшувати результати.

«Яскравим прикладом саме таких фальсифікацій є голосування за петицію «Про винесення заводу «Фанплит» за межі міста Києва». Під час перевірки голосування за цю петицію, було виявлено та відраховано майже чотири тисячі голосів за ознакою використання автоматичних засобів», – зазначив Прокопів.

Серед популярних методів шахраювання: поштові адреси, імена яких створені автоматичними генераторами імен, голосування понад 30-40 разів з однієї IP-адреси, голосування за рівномірними проміжками часу

Нагадаємо, у 2015 році Кабмін зобов’язав чиновників користуватися електронною поштою лише з доменів GOV.UA або.УКР. Органам місцевого самоврядування, суб’єктам господарювання державного та комунального секторів економіки також рекомендувалося дотримуватися цієї постанови.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 01:51 :35