четвер, 6 квітня, 2017, 22:50 Світ
Корчилава: Імпульс до прийняття «безвізу» для України дали люди на Майдані

Ухвалення «безвізу» для України – це заслуга виключно українського народу. Більше того, імпульс до прийняття такого рішення Європарламентом, українці дали ще під час Майдану. Також, це заслуга й тих людей, які сьогодні воюють на Донбасі.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) висловив прес-аташе посольства Грузії в Україні у 2005-2010 рр. Бачо Корчілава.

Сьогодні, Європейський парламент проголосував за надання безвізового режиму з ЄС для громадян України. За затвердження проекту проголосував 521 депутат Європарламенту. Зокрема, 75 депутатів проголосували проти, 36 – утрималися.

«Свого часу, Грузія довела, що є саме європейською державою. Натомість, сьогодні, Україна зробила те саме. Тому, українське суспільство має зрозуміти, що Європа сприймає і Україну, як частину Європи. Більше того, ухвалення «безвізу» для України – це заслуга, виключно, українського народу»,– каже Бачо Корчілава.

Він запевняє, що прийняття Європарламентом безвізового режиму для України – це не заслуга чинної влади. Проте, чимало представників цієї влади, однозначно приписуватимуть собі дану перемогу.

«Безвізовий режим прийняли саме для звичайних громадян України, адже усі чиновники й до того їздили до Європи без візи. Тож, безумовно, це перемога української нації. Більше того, будь-яка політична команда не має права привласнювати собі цю перемогу. Адже імпульс до прийняття безвізу для України, дали люди на Майдані. Крім того, це заслуга й тих людей, які зараз воюють на Донбасі»,– додає Корчілава.

За його словами, нинішнє українське суспільство суттєво змінилося. Тож,  цілком свідомо сприйматиме усі вимоги від Європейського Союзу.

«Однозначно, чинна влада казатиме, що це її заслуга. Проте, нині, українське суспільство дуже змінилося, і все чудово розуміє. Я переконаний, що ще 10 років тому, українці не були готовими до подібних речей. Але сьогодні, українська нація дуже змінилася і готова вступити до ЄС, незважаючи на те, що дехто вважає протилежне»,– каже Бачо Корчілава.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 17:14:26