четвер, 6 квітня, 2017, 11:49 Політика
Гопко: Україна не має зупинятись на «безвізі» – треба працювати далі
Ганна Гопко. Фото: УНІАН
Ганна Гопко. Фото: УНІАН

Україна не повинна зупинятися на отриманні безвізового режиму з Європейським союзом і підписанні угоди про створення зони вільної торгівлі, а має завойовувати нові ринки – Азії, Африки, Латинської Америки.

Про це в інтерв’ю журналістам повідомила голова парламентського комітету у закордонних справах Ганна Гопко, передає УНН.

«У наших подальших відносинах з Євросоюзом, окрім безвізового, ми далі чекаємо, що закінчаться всі процедури щодо ратифікації угоди між Україною і ЄС. Ми і далі розраховуємо, що угода про зону вільної торгівлі буде більш взаємовигідна і для України, і для ЄС в плані збільшення українського експорту туди й інвестицій в Україну, і тому є далі поле для роботи. А в зовнішній політиці – це євроінтеграційний напрям після отримання безвізового режиму. Після фінальної ратифікації угоди про Асоціацію ми маємо шукати для себе нові сфери. Що стосується економічної дипломатії, то завойовувати нові ринки – Азії, Близького Сходу, Африки, Латинської Америки. Є такі перспективні галузі, як літакобудування, де ми маємо напрацьовувати контакти, а не зупинятися. Бо зараз хтось повісить собі на груди безвізовий режим і буде думати, що на цьому все закінчиться. Ні», – сказала Г.Гопко.

Вона зазначила, що отримання безвізового режиму Україною стане сигналом для західних інвесторів про те, що в Україні покращилися умови інвестування, що ухвалене важливе законодавство, а також те, що безпекова ситуація стала кращою.

Нагадаємо, Європейський парламент збирається у четвер, 6 квітня, голосувати щодо питання про надання права українцям на безвізові поїздки до країн Євросоюзу.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 17:13:58