Новини » Політика

ВР затвердила порядок видачі дозволів на ввезення видавничої продукції з Росії

Фото: blogspot.com

Уряд затвердив порядок видачі дозволів на ввезення видавничої продукції, яка виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора і тимчасово окупованої території.

Відповідне рішення було прийнято на засіданні Кабінету Міністрів, інформує прес-служба Держкомтелерадіо.

«Проектом постанови пропонується затвердити відповідний порядок видачі дозволів... а також розробити спеціальний програмно-інформаційний комплекс для забезпечення взаємодії Державного комітету з питань телебачення і радіомовлення та Державної фіскальної служби», – сказав голова Держкомтелерадіо Олег Наливайко.

При цьому віце-прем’єр-міністр В’ячеслав Кириленко нагадав, що в грудні 2017 року Верховна Рада заборонила ввезення книг з антиукраїнським змістом з території держави-агресора і тимчасово окупованої території України.

За його словами, у зв’язку з цим Кабміну необхідно затвердити низку документів, що регулюють ввезення друкованої продукції з Росії.

Крім того, уряд затвердив Порядок вилучення з обігу видавничої продукції, що має походження або виготовлена та/або ввозиться з території держави-агресора, тимчасово окупованої території України та розповсюджується на території України без відповідного дозволу, передбаченого статтею 281 Закону України «Про видавничу справу».

Loading...