вівторок, 4 квітня, 2017, 11:23 Політика
«Іншу Україну» глядачам ZIKу покаже Михайло Саакашвілі
<nbsp;>

Вже цієї середи, 5 квітня, о 21:30 в ефірі телеканалу ZIK відбудеться прем’єра безпрецедентного політичного ток-шоу «Інша Україна» виробництва продакшену «Укрмедіапростір», ведучим якого стане Михайло Саакашвілі.

Це перший досвід екс-президента Грузії та колишнього голови Одеської обласної державної адміністрації Михайло Саакашвілі у ролі телеведучого. Дебют свого проекту в ефірі ZIKу він називає свідомим і зваженим вибором. Завданням проекту, за словами Саакашвілі, є показувати таку Україну, якою її не демонструє більше жоден канал.

«Головне, що я хочу донести – це проблеми і голоси мільйонів українців, яких не чути на жодному каналі. Я багато їжджу по країні і чітко знаю, що є дві України: одна – самовдоволена компанія прогнилого політичного класу, який зрісся з олігархами та їх медіа, які намагаються зберегти свій статус-кво останніх 25 років, та інша Україна, дуже талановита, цікава, але справедливо незадоволена. У другої України немає ані грошей, ані медіа, проте вона – абсолютна більшість і вона обов’язково прорветься. Я з самого початку вирішив переїхати з першої України, відмовившись приймати її правила гри, в другу, де я відчуваю себе вдома, серед своїх, але тут я, як і всі інші, теж дуже незадоволений і хочу все змінити...», – написав Михайло Саакашвілі на своїй сторінці у Facebook.

«ZIK є суспільним медіа-майданчиком, рівновіддаленим від усіх політичних сил. Надавши ефір для продукту «Укрмедіапростору», ми залишаємося відкритими до будь-яких інших проектів, що покликані наблизити наш канал до людей з різних регіонів країни з різними поглядами на розвиток та майбутнє нашої країни. Опонентам, які хочуть публічної дискусії, ми завжди готові надати такі можливості. Адже відкритість – головне кредо нашого каналу», – розповідає генеральний директор медіа-холдингу ZIK Ігор Туркевич.

Тож дивіться на «Іншу Україну» вже цієї середи, 5 квітня, о 21:30 на телеканалі ZIK.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 07:01:03