понеділок, 3 квітня, 2017, 13:52 Суспільство
«Добрий ZIK» окрилив матір хворої дитини

Ліля Лепцьо самотужки бореться із рідкісною хворобою сина Максима. Чоловік покинув їх ще тоді, коли малому виповнилось п’ять місяців. Крізь біль і розчарування жінка продовжує посміхатись і мріяти про прості речі.

Про це йдеться у програмі «Добрий ZIK» (щонеділі о 21:30) на телеканалі ZIK.

До проекту «Добрий ZIK» звернулась Ірина Клюс. Вона – мама хлопчика, який має невиліковну генетичну хворобу. Саме ця важка недуга сина поєднала Ірину з Лілею, мрію якої вона і хоче здійснити.

«Життя Лілю загартувало. Завдяки своєму синові вона стала мужньою і сильною. Проте водночас зберегла жіночність, ніжність та чуйність. Я захоплююсь і пишаюсь нею», – каже Ірина Клюс.

Ліля Лепцьо є молодою, красивою і завжди усміхненою мамою. Дивлячись на неї, і не подумаєш, які проблеми вона щодня долає.

«Я матір дитини з особливими потребами Максима Акбарова. У нього спинальна м’язева атрофія, синдром Верніка-Гофмана. Ця хвороба рідкісна і безжалісна. Через неї тіло перебуває у повному паралічі, не працює навіть дихальна система організму. Мій син не рухається, не сидить, не тримає голови, не ковтає. Попри все це, його інтелект повністю збережений. Якби не було, але життя Максима цінне», – говорить Лілія Лепцьо.

Усі клопоти, що пов’язані з важко хворою дитиною, залишилися на Лілиних тендітних плечах. Бо з чоловіком, татом Максима, життя у неї не владналося. Коли той дізнався про діагноз сина – накивав п’ятами. Тому мужня жінка самотужки виховує Максима. Він потребує не лише цілодобової опіки, а й значного фінансування. Обладнання, яке підтримує його життя, коштує десятки тисяч доларів. Окрім цього, щодня витрачаються гроші на ліки, підгузки, спеціальне харчування. Ліля, фактично, вже чотири роки нікуди не виходить, бо постійно біля сина. Звичні для інших речі для неї тепер стали нездійсненною мрією.

Але «Добрий ZIK» вирішив втілити одне бажання жінки – день шопінгу. Вона дуже давно не дозволяла собі походити крамницями, хоча мріяла про це. Окрилена Ліля разом із стилістом відправилась у торговий центр. Після покупок жінки поїхали на «Lviv fashion week».

«Емоції від шопінгу і від «Lviv fashion week» будуть вирувати у мені ще дуже довго. Протягом усього дня в мене було враження, наче я у іншому світі. Точно не у Львові. Проект додав мені нових сил та крила, які так потрібні у щоденній боротьбі», – говорить щаслива героїня проекту Ліля Лепцьо.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 20:06:55