Новини » Світ 1039

Словаччина в терміновому порядку відключає російські телеканали

Словацьке державне інформаційне агентство в односторонньому порядку збирається розірвати договір з російським ІА Sputnik.

Державне новинне агентство Словаччини TASR заявило, що ініціює вихід з угоди з російським держагентством новин Sputnik, – повідомляє «Діалог».

29 березня агентство РФ Sputnik радісно повідомило про контракт зі словацьким агентством TASR. На думку російських пропагандистів, це угода повинна була сприяти посиленню обміну інформацією між двома державами.

Проте вже наступного дня, 30 березня, у четвер, словацька сторона заявила, що протягом місяця випробувального періоду не використала жодного матеріалу російського інформагентства.

Крім того, в TASR повідомили, що негайно зупинять доступ своїм кореспондентам до матеріалів згаданого інформагентства РФ.

До речі, російське ІА Sputnik постійно викривають у поширенні завідомо неправдивої, викривленої інформації, а також розпалюванні ксенофобії й політичного екстремізму в західних країнах.

Так, в лютому поточного року речник НАТО Оана Лунджеску заявила, що метою російського ІА Sputnik є «не переконати людей, а збити їх з пантелику, не надати альтернативну інформацію, а розділити громадську думку».

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News