Новини » Світ 1 квітня, 2017, 20:25
Путін шантажує США масштабною війною, – експерт

Заява Путіна про те, що розпочнеться глобальна війна, якщо Захід не перестане стримувати Росію, треба розглядати як ультиматум. Це відвертий шантаж, в першу чергу, щодо США.

Про це сказав політичний експерт Сергій Постоловський, – повідомляє facenews.ua.

За його словами, Путін або повинен йти до кінця і добиватися свого в Україні, або він втратить владу. Є, вважає експерт, третій варіант, але він не задовольняє Путіна. Мова йде про визнання своєї провини, щоб нормалізувати відносини, вивести війська зі сходу України і віддати Крим.

«Російський президент і далі продовжує говорити з позиції сили. Це відвертий шантаж США, щоб Вашингтон залишив у сфері впливу Росії не тільки Україну. Між рядків заяви Путіна можна прочитати і про Білорусь, і про Молдову, і про країни колишньої Югославії. Тобто Путін хотів сказати: або ми знову повертаємося до біполярного світу, або буде глобальна війна», – зазначає політолог.

У той же час, на думку Сергія Постоловського, ці слова Путіна не про те, що зробить Росія, а, швидше за все, докір, щоб перевірити реакцію США.

«Путін зробив таку заяву, тому що у нього не клеїться картинка по Україні, плюс йде напруга внутрішньої ситуації в Росії. Економічні санкції продовжують діяти, почалися протести росіян. Причому ці антикорупційні протести пройшли не тільки в Москві та Санкт-Петербурзі, а в багатьох російських містах. Путін вже заявив, що ці акції нагадують йому арабську весну і український Майдан», – говорить Постоловський.

На думку експерта, ці слова російського президента призведуть до того, що США займе жорсткішу позицію щодо Росії.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2020-11-26 04:01 :14