п'ятниця, 31 березня, 2017, 15:05 Політика
НАБУ про корупцію Дубневичів на Укрзалізниці: Є у нас тут фігуранти цікавих справ
Директор НАБУ Артем Ситник. Фото: Микола Тис/ZIK
Директор НАБУ Артем Ситник. Фото: Микола Тис/ZIK

Директор НАБУ Артем Ситник фактично підтвердив, що одними з ключових фігурантів розслідувань про корупційні зловживання на Укрзалізниці виступають брати Богдан та Ярослав Дубневичі. І хоча він жодного разу конкретно не називав їхні прізвища, проте щоразу недвозначно підтверджував здогади журналістів.

Про це йшлося під час брифінгу у стінах ЛНУ ім. І. Франка, де відбулася його зустріч зі студентами.

Чи не найбільше під час розмови з Ситником журналісти цікавились роботою Львівського територіального управління та її результатами. І хоча Ситник наголосив на тому, що пріоритетом роботи на Заході України є митниця, в першу чергу медіа цікавили результати розслідувань щодо корупційних зловживань на Укрзалізниці, де одними з ключових фігурантів виступають місцеві олігархи, народні депутати Богдан та Ярослав Дубневичі.

На прохання журналістів назвати найгучніші імена фігурантів розслідувань НАБУ на Львівщині, він відповів:

«Є у нас тут, я б не хотів поки називати прізвища, фігуранти цікавих справ по Укрзалізниці. Я думаю ви здогадаєтесь про кого йде мова».

Журналісти не відступали і у цьому ж контексті спитали щодо матеріалів по корупції на Укрзалізниці, які в НАБУ передав міністр інфраструктури Володимир Омелян.

«Всі знають, що Укрзалізниця це у нас держава в державі. Щодо переданих міністром матеріалів у нас проводиться розслідування. Вже затримано більше 10 осіб. У нас в НАБУ вже навіть створено окремий відділ, який займається виключно УЗ. Ми рухаємось в напрямку, який вас цікавить», – повідомив директор НАБУ.

Також Артем Ситник розповів про те, що у цій справі нещодавно детективи Львівського теруправління у співпраці з колегами з Києва затримали одного з керівників підрозділу Укрзалізниці.

ІА ZIK вже повідомляли про це гучне затримання, яке йшло в парі зі ще одним арештом у Києві і стосувалось одного кримінального провадження.

22 та 23 березня суд за поданням детективів НАБУ обрав запобіжний захід у вигляді домашнього арешту терміном до 18 травня щодо головного інженера відокремленого підрозділу «Дирекція з будівництва Бескидського тунелю» ДТГО «Львівська залізниця» та начальника відділу шпальної продукції філії «Центр управління промисловістю» ПАТ «Укрзалізниця». Обидві ухвали прийняті у рамках одного провадження і стосуються зловживання службовим становищем та розтрат у особливо великих розмірах. І у двох є ще один дуже цікавий пункт, який свідчить про те, що клубок лише розмотується, а може вести він до інших фігурантів у цих провадженнях, зокрема фірми відомих олігархів Богдана та Ярослава Дубневичів.

Читайте також: Львівське НАБУ зараз займається залізницею, а наступним пріоритетом буде митниця.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-11-16 11:24 :25