Новини » Політика 31 березня, 2017, 13:25
Львівське НАБУ зараз займається залізницею, а наступним пріоритетом буде митниця
Директор НАБУ Артем Ситник. Фото: Микола Тис/ZIK
Директор НАБУ Артем Ситник. Фото: Микола Тис/ZIK

У Львівському територіальному управлінні Національного антикорупційного бюро України на цей час працює чотири детективи. Всього їх має бути 16.

Про це сьогодні на брифінгу у Львові заявив директор НАБУ Артем Ситник, передає кореспондент ІА ZIK.

Він відзначив, що процес формування Львівського бюро відбувається найшвидше з-поміж інших територіальних управлінь. У нього вже є певні напрацювання. Зокрема, вчора був проведених обшук у рамках одного із кримінальних проваджень.

Водночас Ситник пояснив, що детективи Львівського бюро не проводять самостійних розслідувань, а мають подвійне підпорядкування і допомагають центральному апарату у проведенні розслідувань, які стосуються цього регіону.

За його словами, наразі найбільше справ, до яких залучені детективи Львівського теруправління, стосуються «Укрзалізниці». Разом із тим пріоритетом на наступний період роботи буде розслідування корупції на митниці, додав Ситник.

Нагадаємо, офіційне відкриття Львівського територіального управління Національного антикорупційного бюро України відбулося 12 серпня 2016 року.

Юрисдикція теруправління поширюється на вісім областей – Львівську, Волинську, Закарпатську, Чернівецьку, Тернопільську, Івано-Франківську, Рівненську та Хмельницьку. Підслідними НАБУ є судді, депутати, керівний склад державних органів і органів місцевого самоврядування.

Очолив теруправління Тарас Лопушанський.

Дивіться також: Артем Ситник, директор НАБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-16 01:11 :26