п'ятниця, 31 березня, 2017, 14:47 Політика
Ганна Гопко: Щодо Донбасу треба переходити у режим проектування майбутнього
Народний депутат, голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко. Фото: day.kyiv.ua
Народний депутат, голова Комітету ВР у закордонних справах Ганна Гопко. Фото: day.kyiv.ua

За три роки військової агресії з боку Росії Донбас перетворився на джерело економічних, зовнішньополітичних і гуманітарних проблем. Це трапилось через те, що українська влада вже три роки поспіль не переходить із режиму оперативного реагування на події у режим проектування майбутнього. Крім того, ми маємо бути більш проактивними на міжнародній арені і висувати такі пропозиції, що мають шанс на підтримку нашими міжнародними партнерами.

Про це на своїй сторінці у Фейсбуці повідомила народний депутат Ганна Гопко.

«В рамках відкритої кафедри зовнішньої політики, безпеки та дипломатії обговорювали реальний стан речей, без чого неможливо напрацювати єдиної дієвої стратегії щодо Донбасу. Обговорювали зовнішньополітичний, економічний та гуманітарний вимір.Експертам і політиків потрібно говорити. Не можна допустити повторення помилок початку ХХ століття, коли внутрішній ворог, – чвари за владу всередині країни, – допоміг зовнішньому ворогу знищити нашу державність. Крім того, мотивом прийняття політичних рішень має бути успіх української держави, а не на збільшення рейтингу окремих політиків», – зазначила Ганна Гопко.

За її словами, «Відкрита кафедра з питань зовнішньої політики, безпеки та дипломатії» – це проект нового типу, що є платформою для навчання та дискусій на найгостріші та актуальні теми для тих, хто народжує ідеї розвитку зовнішньої політики України, хто їх втілює та тих, хто впливає на суспільну думку всередині країни та за її межами.

Читайте також: Що дасть Україні статус основного союзника США поза НАТО.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-23 05:25 :34