Новини » Політика

Девід Кемерон назвав 3 речі, які допоможуть Україні стати процвітаючою країною

Сьогодні, під час публічної лекції в Києві, Девід Кемерон висловив думку, що справедливі податки, вільна торгівля і прозорість системи – ключ до процвітання України.

Про це повідомляє репортер Guildhall Анна Крутова.

29 березня в Інституті міжнародних відносин КНУ імені Т. Шевченка пройшла публічна лекція для студентів та молодих лідерів на тему: «Місце України в мінливому світі» прем’єр-міністра СБ і Північної Ірландії (2010-2016) Девіда Кемерона, де він назвав 3 речі, які, на його думку, обов’язково допоможуть привести Україну до успіху.

«Україна – держава з багатими ресурсами та великим потенціалом. Справедливі податки, вільна торгівля і прозорість – ті речі, які допоможуть їй стати процвітаючою країною.

Також Девід Кемерон назвав фактори, які можуть перешкоджати розвитку України.

«Перше – це плани міжнародного співтовариства, які можуть не збігатися з інтересами України.

Друге – це непередбачувана позиція Трампа, так як захист і підтримка США неймовірно важлива для України.

Третє – це неприйнятний рівень корупції, що подібно до ракової пухлини, продовжує руйнувати всі досягнення уряду.

Четверте стосується самого уряду. Потрібно щоб люди, які приходять у парламент, служили не своїм інтересам, а державі.

І останнє – це брак інвестицій. Величезною помилкою для українського уряду є те, що вони створюють несприятливі умови для іноземного капіталу. Залучення іноземних інвестицій -той інструмент, який здатний дати потужний поштовх українській економіці».

Також колишній прем’єр-міністр згадав і президента США Дональда Трампа, сказавши наступне: «не Можна зробити Америку знову могутньою, зробивши Європу знову слабкою».

В кінці свого виступу Девід Кемерон відповів на запитання студентів і побажав їм успіхів в особистому розвитку та розбудові сильної та незалежної України.

 

Loading...