live
Новини » Львів

Віддав життя за Батьківщину: у Львові поховали бійця АТО Володимира Павліва

Скріншот з відео

Сьогодні, 28 березня у Львові попрощалися із 42-річним бійцем АТО Володимиром Павлівом, котрий служив у 24-й окремій механізованій бригаді.

Про це повідомляє репортер ZIK-Стріму Юрій Мартинович.

Близько сотні небайдужих прийшли до гарнізонного храму Павла й Петра, щоб віддати останню шану герою. Серед них також був його друг Тарас, що розповів кілька слів про товариша.

«Ця людина мала велике серце і була вільною! Він любив свою Батьківщину і вірю, що він зараз на Небі. Володимир багато років був на заробітках за кордоном. Однак, коли почув, що робиться в Україні, то повернувся назад, щоб захистити рідну країну, бо хто як не ми?», – поділився спогадами Тарас, друг покійного.

Тривалий період Володимир Павлів жив за кордоном – в Англії, Бельгії. Однак повернувся в Україну. Про це особливо наголосив настоятель Гарнізонного храму о. Тарас Сус, котрий правив заупокійну літургію. «Маючи добру роботу за кордоном, він не побоявся повернутися на Батьківщину і піти воювати на Схід. Цей чоловік, як і багато інших йому подібних, є прикладом для всіх нас. Адже кожен має брати на себе відповідальність за майбутнє нашої країни», – розповів о. Степан Сус.

Після відправи у Гарнізонному храмі тіло загиблого героя доставили до Личаківського кладовища, де на «Полі почесних поховань» відбувся чин похорону.

У Володимира Павліва залишилась мати, брат і сестра.

Нагадаємо, що згідно з повідомлення прес-служби Львівської міськради, близько 17.00 год 24 березня в районі Новоолександрівки (Луганська область) бойовики обстріляли ВОП сил АТО, на якому ніс службу Володимир Павлів. Сержант загинув під час виконання бойового завдання від осколкового поранення голови. На службу за контрактом у він пішов у грудні 2016 року, був командиром відділення, гранатометником-кулеметником. До служби на контакті, він був добровольцем в 34-й бригаді.

Читайте також: Бійці АТО ліквідували російську «ДРГ».

Loading...