Новини » Львів 28 березня, 2017, 6:35
У Золочеві відзначили третю річницю створення Національної гвардії України

У Золочеві відзначили третю річницю створення Національної гвардії України. Урочистості за участі представників влади, громадськості відбулися у районному Народному домі ім. І. Білозіра.

Привітала військовослужбовців зі святом та подякувала їм за мужність і патріотизм керівник апарату Золочівської райдержадміністрації Галина Семчишин. Про це повідомив власкор ІА ZIK з посиланням на дані Золочівської РДА.

Під час урочистостей райдержадміністрації і районної ради нагороджено  Подякою заступника начальника Навчального центру Національної гвардії України із  роботи з особовим складом, полковника Володимира Удовиченка,  грамотами –  першого заступника командира БЗНП – начальника штабу Навчального центру Національної гвардії України Богдана Стебницького;  командира комендантської роти БЗНП  Навчального центру Національної гвардії України Романа Лехмінка;  начальника учбово-тренувального тренажера 4 навчального батальйону Навчального центру Національної гвардії України Сергія Лернікова.

Після урочиистої частини відбувся святковий концерт.

Нагадаємо, закон про створення Національної гвардії України, як військового формування з правоохоронними функціями, у березні 2014 року ухвалила Верховна Рада.  А День Національної гвардії, відповідно до указу Президента, відзначають щорічно 26 березня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
Top
2021-01-22 07:32 :51