вівторок, 28 березня, 2017, 12:01 Суспільство
Перехід на літній час втратив колишнє економічне значення, – експерт
Дівчина переводить стрілки на годиннику. Фото: Синиця Олександр/УНІАН
Дівчина переводить стрілки на годиннику. Фото: Синиця Олександр/УНІАН

На думку аналітика Брокерського будинку BOŚ Лукаша Бугая, перехід на літній час вже не має такого економічного значення, як у минулому.

Про це повідомляє «Польське радіо».

На думку Лукаша Бугая, перехід на літній час втратив своє економічне значення:

«Нагадаю, що традиція сягає корінням у часи Першої світової війни і була пов’язана з бажанням зекономити енергію, а точніше вугілля на виробництво енергії, щоб більше коштів присвятити на військові цілі».

Незважаючи на те, що багато експертів сприймають переведення годинників як пережиток часу, Польща як і раніше не йде від цієї традиції, зазначив експерт.

«З одного боку, це звичка, з іншого – як і раніше немає чітких досліджень, який вплив має таке переведення годинників. Мені здається, все залежить від регіону світу, тому що в різних країнах приходять до різних висновків», – сказав Лукаш Бугай.

Цього року Україна та Польща перевели годинники на літній час у ніч з 25 на 26 березня. О другій годині ночі стрілки годинника переставили на годину вперед. У більшості електронних пристроях час оновлюється автоматично. До зимового часу Україна повернеться в останні вихідні жовтня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-18 00:59 :11