понеділок, 27 березня, 2017, 13:09 Політика
Дружина Анатолія Кінаха нарікає на відсутність пільг для екс-урядовців

Колишніх високопосадовців позбавили чи не усіх пільг. Їм доводиться сплачувати оренду за дачі та квартири, платити комірне без будь-яких субсидій.

Про це під час ток-шоу «Перші другі» з Наталією Влащенко розповіла дружина колишнього прем‘єр-міністра України (2001-2002 роки) Анатолія Кінаха Марина Кінах.

Дружина політика каже, що Анатолій Кінах намагається вести здоровий спосіб життя, читає дуже багато фантастики та обожнює фізику.

«Він займається спортом. Нашій донці сімнадцять років, то він каже, що м‘язи повинні збільшуватись із кожним новим роком Софійки. Взагалі, він намагається вести правильний спосіб життя, не те, що я: прибіжу з роботи, відкрию каструлю, можу щось швиденько схопити і з‘їсти. А йому потрібно спокійно сісти, не поспішаючи. Взагалі, він вміє терпіти, адже часто може поснідати лише зранку і повечеряти вже дуже пізно, коли приїде додому», – розповіла вона.

За її словами, незважаючи на статус та можливості чоловіка, у подружжя ніколи не було свого бізнесу. Вони обоє працюють на кількох роботах, тож це і допомагає триматись на плаву.

«Людей такого рангу як Анатолій Кирилович позбавили пільг. Але він ще молодий і працює, а от старшим досить важко. Зокрема, у них забрали автомобілі, вони тепер змушені користуватись послугами таксі. Зараз ані колишні прем‘єр-міністри, ані президенти не мають жодних привілеїв. Навіть немає якихось знижок на комунальні послуги. В країні було не так багато прем‘єрів та президентів, щоб позбавляти їх навіть таких дріб‘язкових пільг», – вважає  Марина.

До того ж, сімейству Кінахів «дісталось два прекрасних зяті», з інтелігентних сімей, які також допомагають у складну хвилину.

«У нас забезпечені діти. Один із зятів має велику фабрику. Він може навіть подарувати мені якісь красиві речі, адже має свої магазини. До речі, я ношу лише ті колготи, які він випускає. Нам не довелось допомагати дітям, та й все життя Кінах отримує досить високу зарплату», – наголосила Марина Кінах.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-03-22 10:08 :40