Новини » Львів 27 березня, 2017, 11:34
8 квітня у Львові розпочинається Великодній ярмарок

Виконавчий комітет Львівської міської ради на засіданні 27 березня прийняв рішення про організацію та проведення Великоднього ярмарку на просп. Свободи.

Про це повідомляє кореспондент ІА ZIK.

Великодній ярмарок у центрі Львова діятиме з 8 квітня по 9 травня. Його організатором буде товариство з обмеженою відповідальністю «Львівські ярмарки» з правом залучення підприємств та організацій різних форм власності з м. Львова та областей України для здійснення торгівлі товарами вітчизняного виробництва.

Організатор повинен забезпечити роздільний збір твердих побутових відходів, встановити п’ять біотуалетів та вказівники із зазначенням найближчих громадських вбиралень і вбиралень закладів ресторанного господарства у місцях проведення заходу, щоденне технічне прибирання території після закінчення роботи Великоднього ярмарку, обмежити реалізацію напоїв у скляній тарі під час проведення заходу.

У Страсний тиждень – з 10 по 15 квітня включно – на ярмарку мають утриматись від проведення розважальних заходів та виконання (відтворення музичних творів).

Цим рішенням виконком затвердив і режим роботи Великоднього ярмарку: у робочі дні – з 11.00 до 22.00, у святкові та вихідні дні – з 10.00 до 23.00.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-23 13:41 :46