live
Новини » Події

Екс-депутат Держдуми: до вбивства Вороненкова, можливо, причетний генерал ФСБ

Основну загрозу для екс-депутата Держдуми Росії Дениса Вороненкова становив один із найвпливовіших силовиків Росії – генерал ФСБ Олег Феоктистов, який постраждав внаслідок розслідувань Вороненкова у 2000-ні роки.

Про це в ефірі програми HARD з Влащенко на телеканалі ZIK заявив Ілля Пономарьов, екс-депутат Держдуми РФ (2007-2016 рр.), засновник російського «Лівого фронту». 

Раніше у Фейсбуку Ілля Пономарьов, коментуючи трагічну смерть свого друга, екс-депутата Держдуми РФ Дениса Вороненкова, написав: «Гадів дістанемо, тим більше, що імена відомі». Гість програми заявив, що юридичне обґрунтування тому, що відоме зі слів самого Вороненкова, має діти слідство. 

«Я розраховую, що слідство зможе дати додаткові докази, – зазначив Ілля Пономарьов. – Проте посилаюсь на слова Дениса, який багато разів говорив, що основна загроза йде від генерала ФСБ Олега Феоктистова, начальника 6-ї служби управління держбезпеки ФСБ РФ, одного з найбільш впливових силовиків РФ з правом прямого докладу Путіну. Це віце-президент з питань безпеки нафтової компанії «Роснефть», близький соратник Ігоря Сєчіна і людина, яка постраждала внаслідок від розслідувань Дениса у 2000-ні роки. Це людина, яка стояла за замахом на Дениса, що був вчинений раніше, ще на території Росії». 

«Це людина, яка намагалася посадити його (Вороненкова. – Ред.) на території РФ. Він вважав, що ця людина буде діставати його і на території України», – додав Ілля Пономарьов.Loading...
Loading...
Loading...