Aнонси

усі анонси
Новини » Економіка 81

З сушарками від «Лубнымаш» гарантована 100%-продуктивність зернових®

З тих пір, як в асортименті відомого виробника елеваторного обладнання «Лубнымаш» з’явилася зерносушарка в спеціальному розділі сайту, власники фермерських господарств змогли полегшено зітхнути. Це пов’язано з тим, що вологе зерно не здатне довго зберігатися, а таке технічне досягнення швидко прибирає зайву вологу, не надаючи негативного впливу на якість продукції.

Фото ZIK

З таким винаходом насіння пшениці, кукурудзи, соняшнику, рису і багатьох інших культур буде зберігатися набагато довше, адже шахтна зерносушарка У13-СШ подбає про це.

Якісна апаратура

Як і будь-яке інше елеваторне обладнання від Lubnymash, зерносушарка виготовлена з найбільш міцних та якісних матеріалів. Це дозволяє виконувати покладену на неї функцію з ефективністю 100%. Вона створена за інноваційними технологіями. Процес сушіння повністю автоматизований. Завдяки твердій системі контролю виключені перегріви, пересушування і псування зерна. Технологічні властивості і смакові якості продукту не страждають в процесі просушування.

Таке обладнання пропонують різні компанії. Але слід зазначити, що фахівці «Лубнымаш» подбали про те, щоб створити високоефективну сушарку для зерна, яка буде споживати мінімум палива. Крім того, У13-СШ обладнана сучасною електронною системою управління і контролю.

Лідеру з виробництва елеваторного обладнання, компанії «Лубнымаш», вдалося створити такий апарат, який поєднує в собі продуктивність, безпеку і економічність.

<nbsp;>

Комплектація та технічні характеристики

Система автоматизації обладнана надчуттєвими датчиками контролю, які передають отриману інформацію на шафу управління. Це дозволяє досягти найбільш ефективної просушування зернових. Контроль здійснюється не тільки на вході і виході продукту, але і протягом всього процесу сушіння, який триває не дуже довго. У13-СШ здатна обробляти до 100 т/год. Така продуктивність забезпечується завдяки високому рівню знімання вологи.

<nbsp;>

Вакуум, створений всередині шахти, швидко поглинає гаряче повітря. Він проходить через зернові і виводить вологу. Завдяки шахтному компонуванню і використанню всмоктуючого вентилятора, продуктивність обладнання висока навіть при великому відсотку вологості продукту.

Серед переваг такої зерносушарки – не лише висока ефективність, але і екологічність. Комбінована система очищення повітря від домішок запобігає викидам зернового пилу, а використання бельгійської пальника Maxon дозволяє спалювати паливо по максимуму.

Не варто також забувати про економічність зерносушарки. Використання рекуперації, установка теплового генератора безпосередньо в шахту, а також якісна теплоізоляція помітно знизили тепловтрати.

Зерносушарка У13-СШ дає максимум можливостей своєму власникові:

  • Дозволяє значно економити витрати палива.
  • Якісно і швидко просушувати зернові культури.
  • Збільшувати термін зберігання продукції.
  • Здійснювати контроль над процесом.

Використання такого обладнання сприяє процвітанню фермерських господарств. Вони стають більш продуктивними і прибутковими. Якщо вас зацікавив даний продукт, то більше інформації про його характеристики та переваги ви зможете отримати на сайті виробника елеваторного обладнання Lubnymash.

Додайте ZIK.UA в обрані джерела Додати в обрані Google News

*Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.

програми телеканалу ZIK

Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019
Бійки депутатів. Корупція в Раді. Яка небезпека закладена у бюджет? | Народ проти | 08.11.2019 Народ проти
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі
Олександр Шадрін, Надія Савченко та Тетяна Матяш у програмі "Кожен з нас президент" Кожен з нас президент
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко
Антон Геращенко | 11.11.19 | HARD з Влащенко Спецпроект з Наташею Влащенко
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі
Бійка в суді Києва. Ринок землі в Україні. Скандали за участі "Слуги народу" | Треба поговорити Треба поговорити
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19
Зеленський доручив розробити стандарти новин для ЗМІ. Сутички у суді Деталі дня | 11.11.19 Деталі
Листування нардепів із
Листування нардепів із "Джокером". Бійка Геруса та Ляшка | Деталі тижня | 09.11.19 Деталі