Новини » Політика 23 березня, 2017, 13:21
Вибух на військових складах у Балаклії – не випадковість, – Маломуж
Вибух на військових складах у Балаклії Харківської області. Фото: ZIK/EPA/PAVLO PAKHOMENKO
Вибух на військових складах у Балаклії Харківської області. Фото: ZIK/EPA/PAVLO PAKHOMENKO

Вибух на військових складах у Балаклії – не випадковість. Є три версії причин цієї події: теракт, розкрадання або ж парламентські чвари.

Таку думку в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 19:00–21:00 на телеканалі ZIK) висловив генерал Микола Маломуж.

«Об’єкт на Харківщині, у якому зберігалась зброя, мав бути добре захищеним електронно, електрично, фізично тощо. Тим паче, РНБО оголосило, що наші бойові запаси закінчуються. Логічно, що їх треба було обороняти, як зіницю ока. А тут ми так просто все проґавили. Абсурд! Тому справді однією із стратегічних версій є теракт. Тут потрібно розібратись, хто замовник, виконавець і хто допустив до таких дій», – переконаний генерал.

Диверсія не єдина ймовірна причина. Можливо, у вибуху замішані крадії чи політичні сили.

«Другою версією може бути просте розкрадання. А третьою – міжусобиці в українській політиці. Я звернув увагу на цю причину, бо зараз ми бачимо, як починає загострюватись ситуація в парламенті. З однієї сторони, Адміністрація Президента, а з іншої – фракції. Зрозуміло, що події на Харківщині потрібно уважно дослідити, розглянувши всі можливі версії», – переконаний Микола Маломуж.

Читайте також: Балаклія не перша. Хроніка вибухів на військових складах із 2003.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-20 04:47 :25