четвер, 23 березня, 2017, 0:30 Події
Нардеп пояснив затримку траншу МВФ для України

Одна з основних причин відтермінування траншу МВФ Україні – це політичні ігри, коли обирали аудитора НАБУ.

Про це розповів народний депутат Андрій Антонищак, – повідомляє Укрінформ.

«Вже знали в нас в Україні ще за тиждень перед цим, що траншу не буде, але робили «хорошу міну при поганій грі». Що стосується корупції – то це теж правда. Я думаю, що одна з основних причин (відтермінування траншу) – це ігри, коли обирали між американським аудитором, який пройшов усі щаблі вибору і оцим британцем, який вискочив як «чорт з табакерки», – розповів нардеп.

За його словами, якщо не буде фінансових дірок в митній службі, «Укрзалізниці», «Укртрансгазі» та інших державних компаніях, Україна сама зможе давати позики Міжнародному валютному фонду.

«Я вже більше ніж півроку виступаю проти позик з МВФ. Давайте подивимося куди вони йдуть і куди ми їх витрачаємо? Ми беремо гроші МВФ і їм же віддаємо з відсотками. Чому ми не вкладаємо їх в економіку? Ми не приймаємо законів, які стимулюють економіку, промисловість», – переконаний нардеп.

Нагадаємо: ще минулого тижня Президент Порошенко заявляв, що МВФ гарантовано виділить Україні черговий 1 млрд грн. Однак, напередодні МВФ відкладав на невизначений термін питання надання траншу для України.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-16 03:18 :44