Новини » Події 23 березня, 2017, 18:30
Маломуж назвав нову версію убивства екс-депутата Держдуми РФ

У вбивстві екс-депутата Держдуми РФ можуть бути зацікавлені політичні сили радикального спрямування, які хочуть створити протистояння в українському суспільстві і дестабілізувати ситуацію.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 09:00-11:00, 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK) заявив Микола Маломуж, екс-голова Служби зовнішньої розвідки України, генерал армії України, радник Президента України. 

«Перша складова, зрозуміло, – це здійснення теракту, – зазначив Микола Маломуж. – Цю версію слід розглядати, проте вона не є пріоритетною, тому що хто тут від цього має більшу політичну та стратегічну вигоду? Думаю, що Росія уже на сьогодні виглядає як організатор теракту». 

Іншою версією, як зазначив екс-керівник Служби зовнішньої розвідки України, є та, яку сьогодні висловив генпрокурор України – щодо викриття каналів контрабанди. Проте, як вважає гість програми, якби Денис Вороненков і справді викривав такі питання, РФ його нікуди б не випустила зі своєї території. 

«Є ще одна версія, яка пов’язана не лише із його депутатською діяльністю, а й діяльністю як бізнесмена. До нього є відповідні претензії в Україні і РФ, –сказав Микола Маломуж. – Версія пов’язана з тими протиріччями, які виникали, з боргами». 

Микола Маломуж також назвав четверту версію вбивства Дениса Вороненкова. 

«Можливо, її використовують різні політичні сили радикального спрямування для проведення операції і реалізації власних політичних задумів в Україні – розбурхати ситуацію, виявити протиріччя, показати неефективність системи безпеки і охорони», – сказав Микола Маломуж і додав, що ці сили можуть бути зацікавленні у створенні моделі протистояння в українському суспільстві, щоб дестабілізувати ситуацію, звинуватити у неефективності керівництво держави і правоохоронних органів, адже вони не забезпечили безпеку важливого свідка у резонансній справі.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-08-24 06:26 :27