Новини » Події

Через пожежу на складі боєприпасів на Харківщині посилено охорону східного кордону

Прикордонник на вишці. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Держприкордонслужба посилила охорону східної ділянки кордону України в зв’язку із пожежею, що виникла у ніч на четвер на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області.

Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ДПСУ.

«В зв’язку із пожежею, що виникла сьогодні вночі на окремих площадках бази озброєння, що розташована у місті Балаклія Харківської області, Державна прикордонна служба України посилила охорону Східної ділянки кордону», – йдеться у повідомленні.

Вказано, що зокрема, силами підрозділів Регіонального управління та резервів відомства збільшено щільність прикордонних нарядів поза пунктами пропуску, посилено заходи безпеки у пунктах пропуску, уточнено взаємодію із ЗС України, Службою безпеки, ДСНС, Національною поліцією та Національною гвардією.

«Наразі обстановка на ділянках кордону в межах Чернігівської, Харківської, Сумської та Луганської областей контрольована. Усі пункти пропуску працюють в штатному режимі», – додали у ДПСУ.

Нагадаємо, потужний вибух стався на складі боєприпасів на Харківщині. Головний військовий прокурор А.Матіос повідомив, що пожежа сталася внаслідок диверсії.Loading...