live
Новини » Економіка

У Росії заборонили грошові перекази в Україну за допомогою іноземних платіжних систем

Долари США. Фото: kordon.in.ua

Держдума Росії на сьогоднішньому засіданні прийняла в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем. Тож переказати гроші в Україну з Росії тепер буде вкрай складно.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

Згідно з поправками, у разі введення іноземною державою заборон щодо платіжних систем, оператори яких зареєстровані ЦБ РФ, транскордонний переказ з Росії на територію такої держави може бути здійснений тільки за допомогою оператора, який контролюється російськими юридичними особами. Ці правила будуть поширюватися на перекази без відкриття банківського рахунку.

Банк Росії буде розміщувати на своєму сайті інформацію про введення іноземними державами заборон щодо платіжних систем, зареєстрованих ЦБ.

Закон прийнятий під назвою «Про внесення зміни до закону « Про національну платіжну систему». Він набуде чинності після закінчення 30 днів з дня його офіційного опублікування. При цьому норми закону будуть діяти відносно вже введених іноземними державами заборон щодо зареєстрованих в РФ платіжних систем.

Документ спрямований на усунення негативних наслідків заборони на діяльність російських платіжних систем на території України, зазначає автор документа в пояснювальній записці.

Як повідомлялося раніше, в кінці жовтня 2016 року Україна заборонила діяльність ряду російських платіжних систем, в тому числі «Золотої Корони» і «Юністріма».

«Встановлення такої заборони призвело до обмеження конкуренції на російському ринку платіжних послуг, що здійснюються у вигляді транскордонних переказів грошових коштів без відкриття рахунку, на користь іноземних платіжних систем», – йдеться у пояснювальній записці до документа.Loading...
Loading...
Loading...