середа, 22 березня, 2017, 21:45 Політика
Щоб зберегти репутацію, уряд має ухвалити аудиторів НАБУ від громадськості, – Лещенко

Якщо прем’єр-міністр не хоче, щоб його репутація була заплямована корупційними представниками на посаду аудитора НАБУ, як це сталося із представником від парламенту, то я раджу йому ухвалити пропонованих аудиторів НАБУ від громадськості.

Таку думку висловив народний депутат України Сергій Лещенко у програмі «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» (щосереди та щоп’ятниці о 19:30 – 20:30) на телеканалі ZIK.

 «Є три прізвища, які громадські організації з власної ініціативи, провівши попередні переговори, запропонували уряду на роль аудитора НАБУ. Це колишній прокурор США Марта Борщ, колишній прокурор Іспанії Карлос Кастресана та директора Європейського управління з боротьби із шахрайством (OLAF) Джованні Кесслер. Особисто я б радив прем’єр-міністру Володимиру Гройсману скористатися пропозицією громадськості, адже запропоновані люди є відомими на міжнародній арені антикорупціонерами», – наголосив нардеп.

Зокрема, Марта Борщ є американським прокурором, яка свого часу підтримувала у суді обвинувачення проти Павла Лазаренка. Тоді судовий процес закінчився перемогою обвинувачення, після чого Лазаренка засудили до 8 років позбавлення волі.

Після цієї справи Марта Борщ пішла у приватну практику і сьогодні працює адвокатом у Каліфорнії.

«Марту Борщ вирішили запропонувати як людину, яка обізнана з українськими реаліями та контекстом. Адже, працюючи над справою Лазаренка, вона вивчала все дуже детально. Улітку Марта Борщ приїздила до Києва, де під час зустрічі підтвердила, що готова виконати таку разову роботу і провести аудит НАБУ», – зазначив Сергій Лещенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-19 07:11:44