Новини » Економіка

Новинки віконних технологій продемонструвала компанія Vigor у Львові®

Новинки віконних технологій продемонструвала компанія Vigor у Львові. Фото: ZIK

Новинки у сфері віконних технологій продемонструвала компанія Vigor під час Весняного будівельного форуму у Львові. Особливу увагу відвідувачів виставки привертають вікна, стилізовані під старе дерево.

Про це інформує прес-служба компанії.

Унікальність технології у тому, що на дотик таке вікно практично не відрізнити від дерев’яного. Нове покриття до дрібних деталей повторює оригінальну структуру дерева. Відвідувачі дивуються, адже розібратися, що перед тобою – дерево або пластик – не так уже і просто.

У Vigor переконані, таке рішення змінить підходи на ринку вікон, адже урізноманітнює стандартну кольорову гаму віконних покриттів. Вікно з таким покриттям надасть помешканню додаткової вишуканості та неповторності. Поза конкуренцією і ціна. А ще таке покриття практичніше і довговічніше від дерев’яного і не потребує додаткового догляду.

«Особливість такої ламінації не лише в самому кольорі, таке покриття повторює структуру дерева. Вікно може бути стилізоване під старовинне дерево, під сосну і під колір антрациту», – розповідає консультант компанії Vigor Тетяна Атаманюк.

Різноманітна і кольорова гама покриття «під дерево» налічує понад десяток комбінацій.

Іще одна новинка виставки – розсувні системи на основі ПВХ-профілю. Зручна у користуванні, така система дозволяє облаштувати додатковий життєвий простір біля будинку або квартири. Окрім того, таке рішення зробить теплішою площу навколо будинку або квартири.

«Цього року також представляємо розсувну систему для скління балконів, лоджій та альтанок. Назва системи СВС, її можна застосовувати на одному склі або зі склопакетом. Кольорова гама для такої системи також є різною», – розповідає консультант компанії Vigor Тетяна Атаманюк.

Використання фурнітури українського виробництва дозволяє суттєво знизити ціну. Максимальна висота такої системи 2,30 метрів, а довжина – 6 метрів.

Виробник якісних вікон і дверей – так позиціонує себе компанія Vigor. Власне виробництво, а також використання високоякісних матеріалів дозволяє компанії надавати користувачам 15-річну гарантію на вироби.

«Компанія Vigor – одна з провідних компаній Західного регіону, що виготовляє енергоефективні вікна різної складності та конфігурації. Працюючи на віконному ринку вже більше 18 років, ми пропонуємо нашим клієнтам якісні, енергоефективні, безпечні, красиві та надійні вікна», – розповів консультант компанії Vigor Ольга Резнік та запросив до співпраці забудовників та дилерів.

Ознайомитися з асортиментом продукції компанії Vigor у Львові можна під час проведення Весняного будівельного форуму до 24 березня щодня, з 10 до 18 години. Місце проведення форуму – Виставковий центр Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щирецька, 36).

Довідка.

Компанія Vigor спеціалізується на виготовленні вікон, балконних і вхідних дверей, конструкцій складної конфігурації. У виробництві використовуються високоякісні матеріали українського і європейського виробництва. Продукція виготовляється на високотехнологічному німецькому та австрійському обладнанні.

Усі склопакети обладнані теплими дистанційними рамками EDGETECH Super Spacer або SOYTAŞGROUP Pana Spacer, що дозволяє зекономити до 35% на опаленні взимку та до 40% на кондиціонуванні влітку. Також компанія пропонує рішення найвищих класів енергозбереження згідно ДСТУ Б В.2.6-23:2009.

Запорукою високої якості готової продукції є власне виробництво з потужним технологічним обладнанням. Компанія пропонує високотехнологічні та екологічно безпечні профільні системи українського, польського та німецького виробництва.

Можливості компанії Vigor дозволяють ламінувати віконні профілі на замовлення. Компанія використовує звичайні та енергозберігаючі плівки фірм LG і Hornschuch. В процесі ламінування використовується високотемпературний клей TAKA (Італія). Сам процес відбувається на обладнанні австрійської фірми FUX.

Замовити вікна компанії можна онлайн з будь-якої точки України.

Більше про асортимент продукції Vigor на сайті компанії.

 

Loading...