вівторок, 21 березня, 2017, 9:41 Суспільство
Яскрава шкарпетка на знак солідарності: світ підтримує людей із синдромом Дауна
Юлія Толстих
середньостатистична львів'янка
<nbsp;>

21.03 – Міжнародний день підтримки людей із синдромом Дауна. Ця дата вибрана не випадково: у кожній клітині людини є 23 пари хромосом, а у людей з цією особливістю саме у двадцять першій парі присутня ще третя (21/3). Відомо, що діти з такою особливістю можуть народитися у будь-яких батьків, НЕЗАЛЕЖНО від країни, де вони проживають, від їхнього віросповідання, від рівня достатку, від наявності чи відсутності шкідливих звичок, від рівня освіти чи особливостей харчування.

Люди висловлюють свою підтримку, одягаючи в цей день шкарпетки різних кольорів. Бо не страшно бути іншим і привертати до себе здивовані погляди – значно гірше бути байдужим! Також можна прикріплювати яскраву шкарпетку на сумку чи будь-куди, щоб привернути увагу якнайбільшої кількості людей. І всім цим ділитися у соціальних мережах (бо куди ж у сучасному світі без них).

Ми з дітьми також одягли сьогодні різні шкарпетки, бо ми знайомі з декількома сонячними дітками і дуже хочемо їх підтримати. До слова, сонячними їх називають, знову ж таки, зовсім не випадково! Бо у найпохмуріший день, коли на горизонті з’являються ці усміхнені, життєрадісні, веселі, доброзичливі, щирі дітлахи – вони будь-які хмари смутку розженуть, і неодмінно визирне сонечко!

Україна – це одна велика родина, і сонячні люди є невід’ємною її частинкою, нашими братиками і сестричками, яких ми хочемо помічати і підтримувати. Принаймні, так мені дуже хочеться вірити

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.
* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 10:43:23