вівторок, 21 березня, 2017, 6:40 Політика
Ярош розповів, як повернути Крим і Донбас Україні

Колишній лідер «Правого сектора» (ПС), народний депутат України Дмитро Ярош розповів, як окупований Росією Крим може повернутися в Україну.

Про це Ярош сказав в інтерв’ю журналу «Країна», – повідомляє gazeta.ua.

Ярош сказав, як Україна зможе повернути Крим

На думку Яроша, Донбас Україна може повернути себі швидко, а з Кримом буде важче. Він зазначив, що для цього потрібно вести активнішу роботу по розвалу Росії, використовуючи всі фактори, які дестабілізують її зсередини: мусульманський, північно-кавказький, китайський. У такому разі, вважає колишній лідер «Правого сектора», Крим може повернуться безкровно. Він нагадує, як в 1991 році розпався Радянський Союз, який «був істотно могутніший, ніж ця міні-iмперiйка на чолі з кремлівським карликом Путіним».

Ярош вважає, що повернути анексований Росією півострів військовим шляхом не вийде, тому що Україна може зазнати надто великі втрати. Політик зазначає, що весь Крим є військовою базою, і рельєф місцевості на півострові несприятливий для наступу армії.

Тому, за словами Яроша, наступу на Крим швидше за все не буде.

Також Ярош заявив, що українським буде не тільки Крим, але й Кубань. На його думку, в України є перспективи розширення ще за рахунок Бєлгородської та Воронезької областей.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-17 22:14:34