вівторок, 21 березня, 2017, 13:23 Політика
Верховна Рада ухвалила закон про стимулювання альтернативної енергетики
Сонячна електростанція. Фото: dt.ua
Сонячна електростанція. Фото: dt.ua

Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому зміни до Закону України «Про теплопостачання» щодо стимулювання виробництва теплової енергії з альтернативних джерел.

Законопроект №4334 підтримали 238 народних обранців.

Так, уряд зможе здійснювати компенсації підприємствам, що виробляють теплову енергію на установках з використанням альтернативних джерел енергії, включаючи теплоелектроцентралі, ТЕС та когенераційні установки.

Суб’єктам господарювання компенсуватимуть різницю між тарифом на теплову енергію, вироблену на таких установках для потреб державних і комунальних установ, та тарифом для потреб населення.

Закон також передбачає встановлення та щомісячний перегляд для всіх категорій споживачів тарифів на теплову енергію, що виробляється з альтернативних джерел.

Крім того, встановлюється ліцензування господарської діяльності з виробництва теплової енергії на установках з використанням альтернативних джерел енергії, а також певних видів господарської діяльності у сфері теплопостачання, якщо енергія виробляється на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках, повідомляє Еспресо.TV.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-23 21:59:30