вівторок, 21 березня, 2017, 8:41 Львів
В Яворівському національному парку зустріли лелек майстер-класом
В Яворівському національному парку зустріли лелек майстер-класом
В Яворівському національному парку зустріли лелек майстер-класом

В Яворівському національному природному парку повернення лелек зустріли майстер-класом «Пташка із соленого тіста».

Про це повідомив сьогодні, 21 березня, власкор IA ZIK з посиланням на директора Яворівського НПП, заслуженого природоохоронця України Михайла Біляка.

З його слів, уже стало традицією на Українському Розточчі проводити природоохоронну акцію «Збережи красу весни», в межах якої яворівчани святкують повернення лелек.

«В еколого-просвітницькому центрі Яворівського НПП відбуваються тематичні екозаходи. Для підростаючого покоління важливо пояснити, наскільки кожен з них причетний до відтворення та збереження біорізноманіття рідного краю.

Серед заходів яскравим і цікавим став майстер-клас «Пташка із соленого тіста», який провела народна майстриня України Оксана Маруняк. Учасники події, а це – шкільна молодь, батьки, вихованці гуртків, дошкільнята, знайшли собі заняття до душі: місили тісто, вирізали пташок, розмальовували готові пташки на свій смак.

Під час цього свята до Національного природного парку «прилетів» символічний лелека, якого встановили на гніздо, розміщене в нашому дендропарку, а пташками із тіста прикрасили дерева та кущі, що пробуджуються від зимового сну», – інформує IA ZIK директор Яворівського НПП, заслужений природоохоронець України Михайло Біляк.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 10:16:00