вівторок, 21 березня, 2017, 6:22 Світ
В Росії ускладнили життя українським заробітчанам

Державна дума Росії прийняла у другому читанні законопроект про обмеження грошових переказів з РФ в іноземні держави за допомогою іноземних платіжних систем, що стосується переказів в Україні.

Про це повідомляє businessua.com з посиланням на Deutsche Welle.

1934_c72ae6c4ab275e66875025827611b4e1.jpg (32.15 Kb)

Як зазначає видання, такий законопроект є відповіддю російської влади на заборону діяльності російських платіжних систем в Україні, введений в жовтні 2016 року.

У запропонованих у другому читанні поправки до законопроекту зазначено, що якщо якась іноземна держава вводить заборону на роботу російських платіжних систем, у відповідь забороняються грошові перекази з Росії на територію цієї держави за допомогою іноземних платіжних систем.

У разі прийняття документа в третьому читанні, переказ грошових коштів з Росії в Україну зможе бути здійснений тільки за допомогою оператора, контрольованого російськими юридичними особами.

Як пише видання, оскільки діяльність таких операторів в Україні не дозволена, то мова йде про фактичну заборону переказу фізичними особами грошей через платіжні системи.

У той же час банківські перекази не потрапляють під обмеження.

Нагадаємо, 16 березня президент України Петро Порошенко ввів в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» щодо російських банків з часткою держави, які працюють в Україні.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 10:46:03