вівторок, 21 березня, 2017, 9:25 Львів
У Самборі триває мистецько-духовна акція «Тобі, Господи»

У Самборі Львівської області сьомий рік поспіль у час великого посту проводиться мистецько-духовна акція «Тобі, Господи».

Про це сьогодні, 21 березня, повідомив кореспондент IA ZIK.

У рамках духовної акції на сценах найкращих культурних закладів міста вже відбулися два концерти. Першим своє релігійне мистецтво продемонстрував Галицький камерний хор «Євшан» із Львова. В його виконанні по-особливому прозвучала «Хресна дорога» з усіма стаціями.

Другим тематичним концертом «MISERE MEI, DOMINE!» (Помилуй мя, Боже!) продовжили духовну акцію найкращі мистецькі колективи Самбора. На сцені міського Народного дому виступили хори – народний дитячий «Світанок» та «Голос серця» греко-католицької церкви Різдва Пресвятої Богородиці. Присутні почули пісні «Іду на Голгофу», «Свята Вероніка», «Будь з нами», «Дорога до Бога» та інші.

Духовна музика українських та зарубіжних композиторів під час акції була в програмі виступу народного камерного оркестру «Тірас».

У третьому концерті духовної акції «Тобі, Господи» візьме участь хор студентів Львівської національної академії імені М. Лисенка.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 07:59:24