вівторок, 21 березня, 2017, 14:38 Львів
У Львові пройде міжнародна виставка щодо вищої освіти

У Львові 24-25 березня відбудеться V Міжнародна виставка «Вища освіта – 2017», яку організовує Міжнародний освітній центр. На захід запрошують абітурієнтів та їхніх батьків.

Про це повідомляють організатори.

Урочисте відкриття виставки відбудеться 24 березня об 11. 00 у Львівському палаці мистецтв.

<nbsp;>

Виставка працюватиме: з 11.00 до 17.00 у п’ятницю та з 10.00 до 16.00 у суботу. Свою діяльність презентуватимуть понад 30 українських та закордонних закладів.

<nbsp;>

Серед закордонних навчальних закладів – Вища школа економіки, права і медичних наук ім. проф. Едварда Ліпінського в Кельце, Люблінський католицький університет Іоанна Павла ІІ., Ченстоховський університет, Вища банківська школа у Познані, Лодзький університет, Вища банківська школа у Вроцлаві, Університет Марії Кюрі-Склодовської, Ягеллонський університет у Кракові.

Серед український навчальних закладів – Національний університет «Одеська морська академія», Львівський національний аграрний університет, Українська академія друкарства, Міжнародний освітній центр, Морехідне училище ім. О.І. Маринеска НУ «ОМА», Запорізький медичний університет.

Цьогоріч у програмі виставки заплановано презентації навчальних закладів, програми обміну студентів та учнів, проведення майстер-класів з вивчення іноземних мов, семінари для вчителів.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 10:24:07