вівторок, 21 березня, 2017, 12:44 Львів
У Дрогобичі відбудеться благодійний концерт на підтримку актриси Тетяни Лучейко
У Дрогобичі відбудеться благодійний концерт на підтримку акторки Тетяни Лучейко
У Дрогобичі відбудеться благодійний концерт на підтримку акторки Тетяни Лучейко

Сьогодні, 21 березня, о 18:00 у Дрогобичі в муздрамтеатрі ім. Юрія Дрогобича відбудеться благодійний концерт на підтримку акторки театру Тетяни Лучейко.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на волонтерку Марію Головкевич.

У Тетяни Лучейко серйозні проблеми з суглобами, вона не може ходити, стояти. Їй вкрай потрібна операція, вартість якої близько 160 000 тисяч гривень. Перший доброчинний внесок дрогобичани зробили на благодійному концерті Лілі Кобільник у театрі, в якому працює Тетяна. Друзі актриси звертаються до небайдужих людей з проханням про допомогу.

«Актор без сцени – мов птах без крил, – кажуть організатори акції. – А нам так хочеться, щоб Тетяна Лучейко ще довго творила на сцені, ще довго долітала своєю грою до наших спраглих на високе душ».

Нагадаємо, у 1982 році після закінчення драматичної студії при Львівському театрі ім. М. Заньковецької Тетяна Цимбал-Лучейко була скерована на роботу у театр в Дрогобичі, одразу зарекомендувала себе, як підготовлена до роботи актриса. Їй притаманне вміння слухати партнера, вміння точної психологічної вибудови життя персонажу на сцені.

Життєва дорога Тетяни Лучейко була не з легких. Мистецькі творчі вершини, коханий муж, трійко діток, перевірені життям друзі і … роками нестерпний біль, від якого туманів мозок.

Нещодавно, дякуючи друзям та небайдужим людям, Тетяні було замінено один суглоб. Нині, щоб жінка могла ходити і позбутися нестерпного болю, потрібно замінити імплантом ще другий суглоб.

Всі охочі долучитися матеріально, можуть це зробити через Лілю Кобільник, Анатолія Цимбала, Марію Головкевич  або переказати кошти на рахунок Мар’яни Цимбал 5168 7559 3522 1792 у Приватбанку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 20:47:32