вівторок, 21 березня, 2017, 12:30 Спорт
Тренер збірної України U-17 Сергій Попов: На нас чекають дуже складні три гри

Головний тренер юнацької збірної команди України U-17 з футболу Сергій Попов поділився своїми очікуваннями від прийдешніх матчів еліт-раунду Чемпіонату Європи-2017.

Результат пошуку зображень за запитом "картинки Тренер з футболу Сергій Попов"

Сергій Попов. Фото: ФФУ

– Ви провели два спаринги проти збірної Хорватії в рамках підготовки до еліт-раунду Євро-2017. Наскільки вдалося хлопцям виконати установки тренерського штабу в цих матчах і чи задоволені Ви тим, як пройшов весняний збір команди?

– Дуже задоволений, оскільки ми провели дві зустрічі на натуральному газоні, що в Україні на поточному етапі просто неможливо зробити. Крім того, ми нарешті зібралися оптимальним складом, оскільки на турнірі в Мінську нам цього не вдалося зробити в зв’язку з відсутністю гравців київського «Динамо».

Можу відзначити чимало позитивних ігрових моментів. Також ми побачили ті проблеми, які все ще існують в грі команди, і над якими потрібно буде працювати найближчим часом. Що стосується результату, то, звичайно, хотілося б домогтися більшого. В обох зустрічах у нас було достатньо моментів, щоб перемогти, але чогось не вистачило. Інколи – останнього пасу, а десь – вирішального удару. Подивилися в дії всіх хлопців, так що збір вийшов інформативним і корисним.

– Які цілі Ви ставите перед збірною в майбутніх матчах еліт-раунду Євро-2017?

– Якщо потрапляєш до еліт-раунду, то метою може бути тільки вихід до наступної стадії змагань. Завдання – вийти на чемпіонат Європи. Вдасться це зробити з першого чи другого місця – вже інше питання. Гра покаже.

– Що Ви можете сказати про майбутніх суперників по еліт-раунду континентальної першості?

– У нас дуже сильна група. Швеція вийшла з першого місця зі своєї групи, а загалом не програє вже протягом восьми матчів. Французи завжди виставляють сильні і висококваліфіковані команди. Австрія – господар еліт-раунду і цим все сказано. На нас чекають дуже складні три гри. Ми будемо готуватися, і намагатися досягти хороших результатів.

 

 

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 10:42:32