вівторок, 21 березня, 2017, 10:51 Економіка
Ще один український банк працюватиме з аграрними розписками
Фото: kontrakty.ua
Фото: kontrakty.ua

Найближчим часом з аграрними розписками в Україні почне працювати ще один український банк, який має досвід роботи з аграріями.

Про це з посиланням на Національний прес-клуб «Українська перспектива» повідомляє Agrotimes.

Наразі аграрні розписки видають тільки два банки. Агропросперіс Банк найдовше працює з цим фінансовим інструментом і залишається безперечним лідером у цій справі. За підсумками минулого року він уже надав кредити під 26 аграрних розписок.

З лютого 2017 року до роботи з аграрними розписками долучився OTP Bank. Спеціально для цього він розробив проект «Агро-Фабрика». В його рамках кредити надаються впродовж семи днів.

На думку керівника проекту IFC «Аграрні розписки в Україні» Олексія Омеляненка, банки активніше долучатимуться до роботи з аграрними розписками, коли цей механізм кредитування вийде за межі нинішніх пілотних регіонів і пошириться на територію всієї України. А також використовуватиметься не лише для кредитування польових культур, як сьогодні, а й у сферах овочівництва, садівництва, виробництва молока та кредитування закупівлі обладнання.

Станом на 14 березня 2017 року в Україні видано 86 аграрних розписок на суму понад 716 млн грн. При цьому 52 із них – це фінансові аграрні розписки.

Зазначимо, що проект «Аграрні розписки в Україні» впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC) у партнерстві зі Швейцарською конфедерацією.

Наразі аграрні розписки охоплюють вісім областей: Полтавську, Харківську, Черкаську, Вінницьку, Миколаївську, Сумську, Тернопільську та Хмельницьку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-21 20:48:50