вівторок, 21 березня, 2017, 13:33 Економіка
Рейтинг Forbes показав, як Ахметов заробляє на крові Донбасу, – політик

Одіозний олігарх Рінат Ахметов є справжнім, а не символічним головою бандитських республік «ДНР» та «ЛНР».

У цьому переконаний громадський діяч та голова Полтавської обласної організації політичної партії «Новий час» Євген Ляшенко, повідомляє офіційний сайт партії.

За його словами, новий рейтинг мільярдерів від авторитетного американського журналу «Forbes» яскраво демонструє, хто насправді заробляє на крові донбаської війни.

«Цей рейтинг дуже добре показує, хто реально заробляє на крові вбитих на Донбасі. Всі заводи і шахти Ахметова на Донбасі працюють не на Україну, а на донецького олігарха, платять податки не в український бюджет, а особисто в кишені Ахметова. Саме з цих коштів він й фінансує бойовиків «ДНР-ЛНР», – впевнений голова Полтавської ОО «Нового часу».

«Тому так звана «націоналізація» нібито українських заводів на Донбасі керівниками бандитських республік – є лише ширма, проста заміна прапора. Насправді заводи, як і керівництво бандитських республік, продовжує контролювати «господар Донбасу» Рінат Ахметов», – підсумував Євген Ляшенко.

Нагадаємо, журнал «Forbes» оприлюднив новий рейтинг, де Рінат Ахметов піднявся із 771 на 359 місце. За минулий рік його статок виріс із $2,3 мільярда до $4,6 мільярда.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-20 07:59:31