вівторок, 21 березня, 2017, 11:33 Регіони
Нову концепцію івано-франківського парку запропонують фахівці з України та Польщі

В Івано-Франківську стартував хакатон щодо створення сучасної відпочинкової зони на базі Парку культури та відпочинку ім. Тараса Шевченка. На обговорення концепції парку до міста приїхали близько 20 архітекторів з Прикарпаття, Хмельницького та з польських міст Рибнік та Люблін.

Протягом двох днів фахівці ділитимуться власними ідеями, щоб в кінцевому результаті отримати єдине бачення унікального громадського простору. Про це сьогодні, 21 березня, IA ZIK повідомили в прес-службі міськвиконкому.

За словами міського голови Руслана Марцінківа, потрібно попрацювати над тим, щоб парк був цікавим та неординарним. Щоб гості, які відвідують Івано-Франківськ, говорили, що такого парку не бачили ніде.

«Фінансовий ресурс ми зосередили на реконструкцію парку, але за необхідності буду просити депутатський корпус додати коштів на реалізацію цікавих ідей», – заначив мер.

Місто вже має певні напрацювання у напрямку реконструкції парку. Минулого тижня відбувся тендер і в травні розпочнуть перші роботи з благоустрою території навколо озера.

Тут планують облаштувати пішохідні та велодоріжки. Проте, як переконує дирекція парку, перспективне бачення – це великий громадський простір поєднання зелених відпочинкових зон та секторів для активного відпочинку.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-22 10:15:09