вівторок, 21 березня, 2017, 14:11 Економіка
Нацбанк надав МВФ переглянуті макропрогнози з урахуванням блокади ОРДЛО
Будівля НБУ. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO
Будівля НБУ. Фото: ZIK/EPA/SERGEY DOLZHENKO

Національний банк України переглянув попередні макроекономічні прогнози з урахуванням ефекту торговельної блокади ОРДЛО і надав відповідні прогнози для ознайомлення Міжнародному валютному фонду в рамках перегляду макроекономічних прогнозів програми співпраці Фонду з Україною.

Про це повідомляє прес-служба регулятора.

«У понеділок, 20 березня 2017 року, в Національному банку відбулося позачергове засідання комітету з монетарної політики, під час якого було узгоджено оновлені прогнози Національного банку на 2017-2018 рр. з урахуванням ефекту торговельної блокади окупованих районів Донецької та Луганської областей. У той же день Національний банк надав відповідні прогнози для ознайомлення Міжнародному валютному фонду в рамках перегляду макроекономічних прогнозів програми співпраці Фонду з Україною», – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, Національний банк очікує, що «найбільший ефект від торговельної блокади українська економіка відчує у поточному році».

Вказано, що остаточне затвердження оновлених макроекономічних прогнозів та прийняття рішення з монетарної політики на їх основі відбудеться під час наступного засідання Правління Національного банку з монетарної політики 13 квітня 2017 року, відповідно до затвердженого графіка.

Раніше МВФ підтвердив внесення у порядок денний на 20 березня питання України.

Згодом питання надання траншу Україні зникло з порядку денного Ради директорів МВФ. У Мінфіні пояснили причини зникнення питання траншу Україні з порядку денного МВФ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-20 02:50:01