Новини » Політика 21 березня, 2017, 19:50
Нардеп заявив про підробку своїх підписів у Верховній Раді

У комітеті прийшла маса документів із моїм підписом – при тому жодного документу в справі призначення Найджела Брауна я не підписував. Підписи на мої, щоправда, дуже схожі.

Про це заявив народний депутат Юрій Тимошенко, народний депутат України, в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00–15:00 та 17:00–19:30 на телеканалі ZIK), коментуючи дивну появу свого підпису під проектом постанови на підтримку призначення Найджела Брауна аудитором НАБУ від Верховної Ради.

Юрій Тимошенко зауважив, що людською добротою і довірливістю інколи можна скористатися. «Один чи два рази, але ж не постійно! Я зрозумів, куди мене втягають на засіданні комітету, і максимум що встиг зробити – не проголосувати «за». Не голосував я і в залі. А коли вже сьогодні хтось у розрахунку на мене підписував якісь документи, я вирішив, що мовчати не можна і потрібно це зупинити, поки не пізно», – наголосив нардеп Тимошенко.

Народний депутат повідомив, що йому сьогодні вручили дивний документ. «Мені дали роздруковану чернетку без підписів і я спочатку навіть не зорієнтувався, чи це заготовка документу, який ще треба підписувати, чи це копія вже підписаного. Відразу знайшов Єгора (Соболєва. - Ред), але він і сам не міг сказати що це таке», – зауважив Тимошенко.

Нардеп відзначив, що дивним чином опинився серед редакторів законопроекту про призначення Найджела Брауна аудитором НАБУ від ВР, проте його не підписував.

«Для мене важливо, що рішення не пройшло, набрало тільки 205 голосів. Я не збираюся бігати по судах, давати якусь заяву – достатньо попередження з мого боку, аби ніхто мною не маніпулював і не підписував документи від мого імені», – додав нардеп Тимошенко.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-10-19 18:13 :48