вівторок, 21 березня, 2017, 5:26 Світ
На Сицилії церква заборонила членам мафії ставати хрещеними батьками

Архієпископ католицької церкви на Сицилії Мікеле Пеннізі заборонив членам мафії брати участь у Таїнстві хрещення і ставати хрещеними батьками.

Про це повідомляє «Слово і Діло».

Архиепископ католической церкви на Сицилии Микеле Пеннизи запретил членам мафии принимать участие в Таинстве крещения и становиться крестными родителями.

«Мафія прийняла термін «хрещений батько» церкви, щоб надати своїм ватажкам ореол значущості, а насправді ці два світи зовсім несумісні», – сказав архієпископ.

В округ Пеннізі входить і сумнозвісне село Корлеоне, увіковічене у романі Маріо П’юзо «Хрещений батько». У лютому цього року архієпископ різко засудив рішення священика Корлеоне дозволити синові місцевого гангстера Тото Ріїна стати хрещеним батьком своєї племінниці.

Новий указ архієпископа забороняє засудженим за «ганебні злочини» виступати в ролі хрещених батьків. При цьому архієпископ визнає, що мафіозний «кодекс честі» або «омерта» буде перешкоджати реалізації цього указу.

У 2008 році Пеннізі погрожували розправою після того, як він відмовився дозволити поховати за релігійним обрядом главу мафії Крочефіссо Еманнуелло. Тоді поліція приставила до ієрарха охорону.

У 2014 році Папа Франциск також кинув виклик організованій злочинності, відлучивши від Католицької церкви всіх мафіозі.

Раніше італійська поліція заарештувала на острові Сицилія одного з найнебезпечніших мафіозі країни разом з його приятелями.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-18 10:44:42