вівторок, 21 березня, 2017, 13:49 Події
Міжнародна інспекційна група розпочала роботу на об’єктах ЗСУ
Українська військова техніка. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН
Українська військова техніка. Фото: Марієнко Андрій/УНІАН

Багатонаціональна інспекційна група США за участю представників Іспанії та Чеської Республіки, що складається з десяти осіб, розпочала роботу на об’єктах Збройних Сил України, йдеться у повідомленні Генерального штабу ЗСУ у вівторок, 21 березня.

Зазначається, що група прибула до Львова для проведення інспекції за Договором про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ). Іноземні фахівці проконтролюють дотримання Україною кількісних обмежень озброєння та військової техніки, що підпадають під дію договору.

Повідомляється, що про місце інспекції група оголосить через годину після прибуття до пункту в’їзду – виїзду. Фахівці працюватимуть в Україні протягом трьох діб.

Нагадаємо, Договір про звичайні збройні сили в Європі (ДЗЗСЄ) був підписаний 19 листопада 1990 року в Парижі повноважними представниками шістнадцяти держав-учасниць НАТО та шести держав-учасниць Організації Варшавського договору. Договір обмежує розміри звичайних озброєнь в Європі та залишається важливим міжнародним інструментом зміцнення довіри та контролю над озброєннями, пише Тиждень.ua.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-01-21 02:29:49