вівторок, 21 березня, 2017, 8:40 Світ
Ле Пен пообіцяла французам референдум про членство Франції в ЄС
Марін Ле Пен. Фото: ZIK/EPA/MATTEO BAZZI
Марін Ле Пен. Фото: ZIK/EPA/MATTEO BAZZI

Лідер французького «Національного фронту» Марін Ле Пен в ході теледебатів кандидатів у президенти Франції в ніч на вівторок заявила, що більшість обіцянок політиків не можуть бути виконані через політику заборон у Євросоюзі.

Про це повідомляє «Інтерфакс».

«Тільки що говорили про незалежність. Незалежність не означає підпорядкування технократам Брюсселя, вона означає прийняття рішень нами. Ви, французи, ви маєте право вирішувати самі за себе. Я скажу вам більше: ви маєте право захищати себе. Ви маєте право захищати себе від багатосторонньої відсутності безпеки, яка є наслідком повного відкриття наших кордонів, будь то в плані економічному, або в плані переміщення людей», – сказала Ле Пен.

«Дика глобалізація стала кошмаром для вас. Зниження купівельної спроможності, масова делокалізація (підприємств – ред.), безробіття, яке тільки злітає вгору з плином років. Настав час для нації знайти захист», – вважає кандидат.

Вона пообіцяла, що якщо стане президентом Франції, то нічого не буде робити проти волі громадян.

«Якщо мене оберуть, я проведу переговори з (об’єднаною – ред.) Європою, як ви знаєте, щоб повернути свободи, які належать вам. І оскільки це дуже зобов’язує, я організую референдум, і ви зможете сформувати вашу думку в ході великих загальнонаціональних дебатів», – пояснила глава «Національного фронту».

«Я не знаю, як ви проголосуєте – «так» або «ні»- в будь-якому випадку ви будете мати свободу такого вибору. Але що вже точно, мої дорогі співвітчизники, я буду поважати рішення, яке ви приймете в результаті цього референдуму», – пообіцяла Ле Пен.

Відповідаючи на питання ведучих теледебатів про боротьбу з тероризмом, Ле Пен зазначила, що в першу чергу треба взяти під контроль кордони Франції, бо неможливо, на її думку, захищатися від терористів, не знаючи, хто проникає на територію країни, або хто виїжджає з неї, «щоб купувати зброю в Бельгії».

Крім того, вона закликала заборонити ісламістські організації, так як, вважає політик, терористична ідеологія вирощується на ісламському фундаменталізмі. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
2018-02-23 06:42:39